Код 10142
Шайба мідна для болта-штуцера М10
Внутрішній діаметр - - 10 мм
Зовнішній діаметр - 14 мм
Ширина полиці - 2 мм - 2 мм - 2 мм
Товщина шайби 1 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mapo |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шайби | Кругла |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 14 мм |
| Товщина шайби | 1 мм |
| Матеріал шайби | Мідь |
| Покриття | Без покриття |
| Код запчастини | 10142 |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4,95 ₴




