
Світлодіодна проблискова панель на кришу 12-24V (мигалки) пр-во AYFAR. Туреччина
13 000 ₴
- В наявності
- Код: TR-104-41
+380 (50) 386-05-55
МТС- +380 (67) 569-81-31Киевстар
- +380 (44) 501-87-40Факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Код TR-104-41
Світлодіодна проблискова панель (мигалки) 12-24V (Спецсигнал)
вир-во AYFAR. Туреччина
Живлення від прикурювача
7 світлових режимів
Кількість ламп (діодів LED) - 80 шт
Потужність 80 W
Кабель L=300mm з провідним дистанційним управлінням (7 функцій світіння)
Стаціонарне кріплення на даху автомобіля
Діоди 1W*80 LED
Габаритні розміри мм 1270х306х102
Креслення см в зображеннях
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AYFAR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Світлова панель |
| Колір ковпака | Помаранчевий |
| Джерело світла | Діоди |
| Колір діодів | Білий |
| Кріплення | Стаціонарне |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Довжина | 1270 мм |
| Ширина | 306 мм |
| Висота | 102 мм |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | TR-104-41 |
| Колір | Жовтий |
| Колір світіння | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 000 ₴






