Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DK |
| Країна виробник | Україна |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | I-подібний (під викрутку) |
| Розмір min | 32 мм |
| Розмір max | 33 мм |
| Довжина інструменту | 395 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴
