Пуско-зарядний пристрій DECA CLAS BOOSTER 220A 12 / 24 В, 20 А, старт 230 А
Характерики
| Бренд: | DECA |
| Марка: | CLASS BOOSTER 220A |
| Тип: | Пуско-зарядний пристрій |
| Довжина: | 340 мм |
| Ширина: | 300 мм |
| Висота: | 160 мм |
| Номінальне напруження: | В / 24 В |
| Номінальна потужність: | 3 КВт |
| Максимальний рівень споживання: | 20 А |
| Довжина проводу живлення: | 2 м |
| Примітка: | 12, 24 В (Pb: WET, AGM) ємкістю від 20 до 300 А/ч; 2 Режим роботи |
| Виробник: | Італія |
Опис
DECA CLAS BOOSTER 220A - пристрій для зарядки акумуляторів ємністю від 20 до 300 Ah і примусового запуску двигуна. Ця модель обслуговує всі типи автомобілів (Pb GEL, Pb Ca, Pb WET, Pb AGM). Особливо ефективний пристрій для запуску в холодну пору року двигунів легкових і середньогабаритних автомобілів. Коли температура повітря падає, акумулятор знижується і його не завжди достатньо для запуску двигуна. У цьому випадку пусковий пристрій допомагає розрядити акумулятор і віддає свій пусковий струм.
CLAS BOOSTER 220A стосується професійних пускових пристроїв, з режимом заряду 12 і 24 V. Це дозволяє зарядити як один акумулятор ємкістю до 300 Ah і одночасно дві акумулятори ємністю до 150 Ah. Обладнання захищене від перевантаження і інверсії полярності. Він працює від мережі 220 Вольт, має компактні габарити і важить лише 11,0 кілограма. Рекомендується преобрети пуско-зарядний пристрій DECA CLASS BOOSTER 220A для побутового застосування, а також на СТО, автомайстерських і автопарках.
100 відсотків італійського виробництва
Професійне обладнання Deca має високу європейську якість.
Режим заряду акумулятора: 12 і 24 V
Функціональність зарядного пристрою DECA CLAS BOOSTER 220A дозволяє одночасно заряджати дві запаралені між собою батареї. Оскільки пристрій працює у двох режимах заряду 12 і 24 Вольт, користувач сам може вибрати струм заряду (пуск). В транспортних засобах обладнаних двома батареями, як зарядка і запуск двигуна здійснюється в режимі 24 V.
Зручна панель керування
Панель керування у цій моделі зрозуміла і проста у керуванні. Її регулювання здійснюється лише трьома кнопками. Ви можете зробити заряд акумулятора у двох режимах (швидший і повільніший). Швидкий режим заряду дозволяє у найкороткіші рядки зарядити батарею. Мінусом швидкого заряду є не сприятливий вплив струму на пластини акумулятора. Повільний заряд довший але абсолютно нешкідливий для АКБ. Шкала амперметра підкаже стан акумулятора і дозволить вчасно зупинити процес заряд.
Захист від непланованої зміни полярності та короткого замикання
Обладнання Deca абсолютно безпечно як для акумулятора так і для людини. У ньому є ряд вбудованих захисних щитів, які запобігають короткому замиканню і незапланованої зміни полярності. Пристрій можна використовувати навіть не відключаючи машини від акумулятора. CLASS BOOSTER 220A не зіб'є налаштування комп'ютера автомобіля і не завдасть шкоди електроніці машини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deca |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Трансформаторні |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Струм заряду | 20 А |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Наявність амперметра | Да |
| Ручка для перенесення | Да |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 2 шт |
| Індикатор заряду елементів живлення | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип акумулятора | Pb GEL, Pb, Ca, Pb WET, Pb AGM |
| Напруга зарядки | 1224 |
- Ціна: 9 500 ₴


