Код ИП-317
Ключ балонний 30х32 L=410mm
МАЗ КАМАЗ КрАЗ Валдай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahan |
| Країна виробник | Китай |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | I-подібний (під викрутку) |
| Розмір min | 30 мм |
| Розмір max | 32 мм |
| Довжина інструменту | 410 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴
