Ключ балонний ГАЗ ,ЗІЛ (21х41) (квадрат 21 під футорку, L=382 mm)(цинк)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahan |
| Країна виробник | Китай |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | I-подібний (під викрутку) |
| Розмір min | 21 мм |
| Розмір max | 41 мм |
| Довжина інструменту | 382 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴
