Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahan |
| Країна виробник | Китай |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | I-подібний (під викрутку) |
| Розмір min | 22 мм |
| Розмір max | 38 мм |
| Довжина інструменту | 380 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴





