Код ИП-116У
Ключ балонний двосторонній 24 х 27 мм, посилений, товщина: 26 мм, довжина 380 мм
КАМАЗ, Газель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahan |
| Країна виробник | Китай |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Тип ключа | I-подібний (під викрутку) |
| Розмір min | 24 мм |
| Розмір max | 27 мм |
| Довжина інструменту | 380 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴
