Код RD.51.1701210
Аналог 51.1701210-А
Манжета вторинного вала КПП автомобілів ГАЗ 53, ГАЗ 3307. Двобортна армована з пружиною. Фізичні розміри - 51х76х9,5х14,5 мм. Матеріал - NBR (бутадієн-нітрильний каучук)Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Rider |
| Країна виробник | Словенія |
| Код запчастини | RD.51.1701210 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 51 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Ширина | 9.5 мм |
| Товщина | 14.5 мм |
| Кросс-номери | GAZ51.1701210-А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ГАЗ |
| Модель | 53 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴





