код ТR 503-3
Проблисковий маячок
Напруга 24В
Кріплення Стаціонарне, на болтах
Освітлювальний елемент Галогенова лампа, 24В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AYFAR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Проблисковий маячок |
| Колір ковпака | Помаранчевий |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
| Кріплення | Стаціонарне |
| Живлення | Мережа 24В |
| Напруга | 24 В |
| Довжина | 119 мм |
| Ширина | 119 мм |
| Висота | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Тип запчастини | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴



