Порожнистий болт М10х1
два отвориL-46 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mapo |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина різьби | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Різновид шліца | Прямий (плоский) |
| Висота головки | 6 мм |
| Діаметр головки | 16 мм |
| Довжина болта | 46 мм |
| Матеріал болта | Латунь |
| Метрична різь, М | 10 мм |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Наявність гайки | Да |
| Розмір під ключ | 14 мм |
| Тип різі | Неповна |
| Форма болта | Із шестигранною головкою та неповною різзю |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴








