
Проблескова світлодіодна панель12-24V (мигалка) вир-во TSP Туреччина
1 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: FBU-305 AB
+380 (50) 386-05-55
МТС- +380 (67) 569-81-31Киевстар
- +380 (44) 501-87-40Факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодна миготлива панель (мигалка) 12-24V діодна на магнітах
вир-во TSP Туреччина
Живлення від прикурювача
Кабель L=250 mm з дистанційним управлінням
14 варіантів світіння
кріплення на даху автомобіля за допомогою двох магнітів
Діоди - 24 шт
Габаритні розміри 300х160х75Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TSP |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Світлова панель |
| Колір ковпака | Помаранчевий |
| Джерело світла | Діоди |
| Колір діодів | Білий |
| Кріплення | Магнітне |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 1224 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴




