
Маячок проблисковий, мигалка червона, 12 В (лампа, магніт) Живлення від прикурювача
650 ₴
- В наявності
- Код: ТR 502-1
+380 (50) 386-05-55
МТС- +380 (67) 569-81-31Киевстар
- +380 (44) 501-87-40Факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Код ТR 502-1
Маячок проблисковий
Колір Червоний
Напруга 12 В
Освітлювальний елемент: галогенова лампа
Живлення від прикурювача
Кріплення на магніті
Виробник Туреччина габаритні розміри вказані на чектежі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AYFAR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Проблисковий маячок |
| Колір ковпака | Червоний |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
| Кріплення | Магнітне |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 115 мм |
| Висота | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴