
Маячок проблисковий, мигалка помаранчева, 24 В (лампа, магніт) Живлення від прикурювача
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТR 502-3
+380 (50) 386-05-55
МТС- +380 (67) 569-81-31Київстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Код ТR 502-3
Маячок проблисковий
Колір помаранчевий
Напруга 24 В
Освітлювальний елемент: галогенова лампа
Живлення від прикурювача
Кріплення на магніті
Виробник Туреччина габаритні розміри вказані на кресленні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AYFAR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Проблисковий маячок |
| Колір ковпака | Помаранчевий |
| Джерело світла | Галогенна лампа |
| Кріплення | Магнітне |
| Живлення | Мережа 24В |
| Напруга | 24 В |
| Ширина | 118 мм |
| Висота | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴


