
Підшипник вижимний (Люкс) закритий, посилений ГАЗ, ПАЗ без муфти
160 ₴
- В наявності
- Код: 53-588911
+380 (50) 386-05-55
МТС- +380 (67) 569-81-31Киевстар
- +380 (44) 501-87-40Факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Код 53-588911
Підшипник вижимний (Люкс) закритий, посилений ГАЗ, ПАЗ без муфти
Застосування ГАЗ-3307, 53 А, 52-01, 52-02, 66, 5312, 51, 3308, 69, 71, ПАЗ-3205, 672М, 3205-10Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид підшипника | Вимикання зчеплення (вижимний) |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Dahan |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній діаметр | 53 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Код запчастини | 53-588911 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Сумісність з моделлю | 53 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ГАЗ |
| Модель | 53 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴




