
Щітка склоочисника ВАЗ класика.ВАЗ 2121НІВА та мод. ВАЗ 2108,2109 (заднє скло) 330 мм
30 ₴
- В наявності
- Код: 494.5205900
+380 (50) 386-05-55
МТС- +380 (67) 569-81-31Киевстар
- +380 (44) 501-87-40Факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Код 494.5205900
Код АВТОВАЗ 21050-5205070-01
Застосування ВАЗ-21010 всі моделі , ВАЗ-21020 всі моделі , ВАЗ-21030 всі моделі , ВАЗ-21040 всі моделі , ВАЗ-21050 всі моделі , ВАЗ-21060 всі моделі , ВАЗ-21070 всі моделі , ВАЗ-21080 -21090 усі моделі , ВАЗ-21099 усі моделі , ВАЗ-21130 усі моделі , ВАЗ-21140 усі моделі , ВАЗ-21210 усі моделі , ВАЗ-21290 усі моделі , ВАЗ-21310 усі моделі Щітка склоочисника довжиною 330 мм, використовується спільно з важелем склоочисника, що має конструкцію хвостовика "Пуклівка".Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Каркасний |
| Довжина водійського двірника | 330 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 330 мм |
| Довжина заднього двірника | 330 мм |
| Код запчастини | 494.5205900 / 21050-5205070-01 |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2105 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴

