Код TR 518-6
Маячок проблисковий автомобільний універсальний світлодіодний
має три варіанти світіння
Напруга 12-24 В
Помаранчевий колір
габаритний розмір: : 250х137 мм
Кріплення на штирі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AYFAR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 250 мм |
| Джерело світла | Діоди |
| Кількість діодів | 60 шт. |
| Кріплення | Стаціонарне |
| Стан | Новий |
| Тип | Проблисковий маячок |
| Колір діодів | Білий |
| Колір ковпака | Помаранчевий |
| Ширина | 137 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Положення | Універсальна |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Напруга | 1224 |
| Живлення | мережа 12-24 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴


