
Маячок проблисковий, мигалка помаранчева, 12-24 В (діоди, магніт) Живлення від прикурювача
1 050 ₴
- В наявності
- Код: ТR 502-19
+380 (50) 386-05-55
МТС- +380 (67) 569-81-31Киевстар
- +380 (44) 501-87-40Факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Код ТR 502-19
Маячок проблисковий
Колір помаранчевий
Напруга 12/24 В
Освітлювальний елемент: Світлодіоди
Живлення від прикурювача
Кріплення на магніті
Виробник Туреччина габаритні розміри вказані на кресленні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AYFAR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Проблисковий маячок |
| Колір ковпака | Помаранчевий |
| Джерело світла | Діоди |
| Колір діодів | Білий |
| Кількість діодів | 60 шт. |
| Кріплення | Магнітне |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 150 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴

